Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Toplam

Satın Al

Yeni Ürünler

Tüm Yeni Ürünler

Penis pompası nedir?

penis pompası nedir

Penis pompası nedir? 

Penis pompası erkeklerin bir çok farklı amaç için kullandıkları bir üründür.Penis vakum pompası olarak da bilinen bu ürünler Amerika'da ve Avrupa'da sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Penis pompa modelleri ilk olarak Amerikan yıldızlarının kullanmasıyla daha da reklam olmuştur. Son yıllarda ülkemizde de bir çok erkek tarafından kullanılmaya başlanmıştır. 

Penis pompaları değişik marka ve modellerde olabiliyor.Burada dikkat edilmesi gereken bu ürünlerin ithalatçı firma ve İnternetin haricinde satış mağazası olan firmaların tercih edilmelidir. Ucuz penis pompası alacağım diye sağlıksız ve orijinal ürün olmayan ürünleri tercih etmeyin. Kalitesiz ürünlerle beklentilerinizi karşılanmaz, hem de moralinizin bozulması söz konusu. Onun için ucuz penis pompaları alırken kaliteli penis pompası tercih edin. Yani hem ucuz hem de kaliteli olsun.Böyle ürünleri de ancak ithalatçı ve perakende satış mağazası olan firmalarda bulabilirsiniz. Bizim firmamızda çoğu ürün uzman tavsiyeli penis pompası olması nedeniyle çok tercih edilir. Penis pompası olarak kullanılan bu ürünler düzenli kullanımda sağlıklı sonuçlar elde edilebilir.

Penis Pompası nasıl kullanılır?

Penis pompa kullanımı oldukça kolaydır.Önemli olan düzenli bir şekilde kullanmanızdır.Düzenli kullanım sonucunda istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.Bu ürünler haftanın 4-5 günü kullanılması yeterli olabilir. Ancak kullanırken penisin inik yada kalkık olması önemli değildir. Önemli olan penis contası içine sokulan penis hiç hava almayacak şekilde tüpün içinde çekilir. Asıl etkiyi sağlayan bu çekim dir.

Kaliteli penis pompaları ile bu kuvvetli çekimi ve basıncı sağlayabilirsiniz. Tüpün içine soktuğunuz penis yaklaşık 4 dakika kadar basınçlı ve çekimli kaldıktan sonra 1 dakika kadar dinlendirilir.Sonra yine aynı uygulama yapılır.Yaklaşık 3 kez yani ortalama 15 dakikalık bir vakumlama ile istediğiniz etkiyi sağlayabilirsiniz. Bu uygulama 3 ay gibi süre sonunda gözle görülür bir değişiklik görebilirsiniz.en iyi penis pompası sizin 3 ay boyunca yol arkadaşınız olacağı için kaliteli olması çok önemli. Zaman içinde penis pompa başlığı yada diğer adıyla penis pompa contası zaman içinde yıpranabilir. Bu penis pompa lastiği mağazalarımızda yedek olarak satılmaktadır.